Dzianina drukowana

blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank

blank druk-grochy1-140x80
blank druk-grochy2-140x80
blank druk-gwiazdki1-1-140x80
blank druk-gwiazdki2-140x80
blank druk-gwiazdki3-140x80
blank druk-jeans-140x80
blank druk-krata-140x80
blank druk-miszmasz-140x80
blank druk-moro1-140x80
blank druk-moro2-140x80
blank druk-moro3-140x80
blank druk-renifery-140x80
blank druk-serduszka-140x80
blank druk-szachownica-140x80

Opis:

Dzianina dresowa

Dzianina dresowa powszechnie nazywana dresówką to materiał wykorzystywany do szycia grubszych, wygodnych ubrań. Charakteryzuje się tym, że po jednej stronie jest gładka, a po drugiej wykończona małą pętelką.

Dresówka drukowana, jak sama nazwa wskazuje, to materiał, na którym wzór nadrukowany jest cyfrowo. Jest to technika wyjątkowo prosta, gwarantująca niesamowitą trwałość – drukowane dzianiny odporne są na ścieranie i spieranie. Dużym atutem jest niewątpliwie możliwość wyboru dowolnego druku na oferowanej przez nas dzianinie. Jako producent jesteśmy w stanie nadrukować każdy wzór na specjalne, nawet najbardziej kreatywne życzenie naszych klientów.

Dostępne kolory dzianiny drukowanej

Jesteśmy zdecydowani sprostać wszelkim potrzebom naszych klientów, zapewniając dostosowanie kolorystyki do ich wymagań – kładziemy nacisk na najwyższą jakość i precyzję wykonania produktów. Powyższe zdjęcia w galerii przedstawiają kolory wzorów na dresowej dzianinie drukowanej dostępnych na zamówienie. Wydrukujemy wszystko, w zleconym przez klienta dowolnym odcieniu zaraz po dostarczeniu próbki lub numeru z systemu identyfikacji kolorów Pantone.

Druk rotacyjny

Do produkcji dresówki o dużych nakładach stosowany jest druk rotacyjny. Metoda ta gwarantuje szybkość realizacji zamówień przy stosunkowo niskich cenach. Wykorzystanie tej technologii ma zastosowanie do artykułów o małych rozmiarach lub powtarzających się wzorach na drukowanej dresówce, takich jak pościel, wzorzyste sukienki czy bandanki.

Oprócz szybkości realizacji zamówień i stosunkowo niskich kosztów druk rotacyjny wykazuje jeszcze kilka innych istotnych zalet, które przekładają się na skuteczność i jakość procesu produkcyjnego. Metoda ta umożliwia uzyskanie doskonałej jakości wzorów, szczególnie w przypadku powtarzających się motywów na większych powierzchniach. Zaawansowana technologia naszego sprzętu sprawia także, że druk rotacyjny zapewnia utrzymanie spójności kolorów oraz precyzyjnie zachowany wzór na całej długości materiału.

Drukowana dzianina dresowa – zastosowanie

Nie bez przyczyny drukowana dresówka jest jedną z częściej wybieranych dzianin – ten miękki, przyjemny w dotyku i wygodny w noszeniu materiał stanowi idealne połączenie funkcjonalności oraz estetyki! Drukowaną dzianinę dresową z powodzeniem można wykorzystać do szycia codziennych i sportowych ubrań, takich jak komplety dresowe, bluzy czy sukienki. Przez właściwości oddychające, świetnie sprawdzi się również do szycia ubranek dziecięcych – body czy pajacyków.

Minimalne zamówienie

Zdjęcia przedstawiają przykładowe wzory drukowanych dzianin dresowych wyprodukowanych przez naszą firmę – to tylko fragment możliwości, jakie oferujemy. Warto zaznaczyć, że w przypadku wybrania koloru spoza oferty minimalna ilość do zamówienia to ok. 6 belek materiału.

Producent dzianin drukowanych – postaw na sprawdzoną markę!

Jesteśmy wiodącym producentem dzianiny, specjalizującym się w dostarczaniu wysokiej jakości materiałów, np. dresówki drukowanej. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie, zapewniając nie tylko doskonałą jakość produktów, ale także innowacyjne podejście do całego procesu produkcji. Zaufanie, jakie zyskaliśmy wśród klientów, jest najlepszym dowodem na jakość naszych usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą! Z wielką przyjemnością odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania.