Dzianina Single Jersey – bawełna jednołożyskowa gram. 140 g/m2

blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank

blank Kolor-Bialy-140x80
blank Kolor-Melanz-140x80
blank Kolor-Grafit-140x80
blank Kolor-Czarny-140x80
blank Kolor-Czerwony-1-140x80
blank Kolor-Chaber-1-140x80
blank Kolor-Granat-140x80
blank Kolor-Mieta-140x80

Specyfikacja:

Skład: Elanobawełna 100% lub bawełna 100%
Wykończenie: Tafel (rękaw)
Szerokość: ok. 93cm x2
Gramatura: 140 g/m2
Wydajność: 3,9 mb/kg (melanż- 3,7mb/kg) +/-5%
Waga belki: 17-20kg

Opis

Bawełna Jersey to oddychająca, wyjątkowo przyjemna w dotyku dzianina, którą wyróżnia miękkość i elastyczność. Jest produkowana z przędzy czesanej o bardzo wysokiej jakości. Jej cecha charakterystyczna to delikatnie rolujący się brzeg materiału. Na naszej stronie bawełna typu Jersey dostępna jest w dwóch grubościach: 140 g oraz 180 g. Istnieje możliwość łączenia różnych kolorów w jednym, gotowym wyrobie.

Zastosowanie bawełny o gramaturze 140 g typu Jersey

Jersey bawełniany to wspaniały, uniwersalny, a także bardzo wygodny w noszeniu materiał. Ze względu na drobniejszą gramaturę dzianina idealnie nada się do uszycia spódnic i sukienek oraz letnich spodenek. Delikatna bawełna 140 g jest znakomitym materiałem do szycia odzieży dziecięcej, podszewek, bielizny czy kocyków dla maluchów.

Naturalny, przyjazny skórze skład bawełny 140 g sprawia, że jest to znakomita baza na klasyczne T-shirty (które są zdecydowanie najbardziej kojarzone z dżersejem), a także ubranka dla najmłodszych.

Najwyższa jakość – wybierz bawełnę 140 g!

Każdy metr naszej bawełny Jersey o gramaturze 140 g/m² podlega surowej kontroli jakości. Angażujemy się w zapewnienie doskonałej klasy materiałów na każdym etapie produkcji, ponadto wierzymy, że kluczowym elementem współpracy jest obopólne zaufanie, dlatego staramy się zapewnić jak najbardziej profesjonalną obsługę każdego naszego klienta. Dzięki temu możemy z dumą i powodzeniem dostarczać produkt, który jest nie tylko wygodny w noszeniu, ale także trwały w użytkowaniu.

Galeria kolorów

Bawełna Jersey o gramaturze 140 g/m² jest dostępna w szerokiej gamie kolorów, które zostały starannie wyselekcjonowane, aby zaspokoić różnorodne potrzeby naszych klientów – paleta obejmuje kolory, które doskonale wpisują się w różne koncepcje projektów.

Przedstawione w naszej galerii kolory bawełny o gramaturze 140 g/m² są odcieniami standardowymi, dostępnymi w ciągłej sprzedaży. Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie produkcji sprawia, że możemy zagwarantować, trwałość każdego dostępnego koloru – zachowują swoje właściwości nawet po wielokrotnym praniu. Nasza bawełna 140 g/m² to doskonały wybór!

Wybierz wyjątkową bawełnę 140 g/m²

Zachęcamy do wyboru naszego materiału, który odznacza się nie tylko wysoką jakością, ale również wytrzymałością. Oferowane przez nas kolory bawełny 140 g/m² stanowią jedynie mały przekrój dostępnych opcji, dostosowanych do różnorodnych potrzeb. Czekamy na kontakt – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy wybrać produkt pasujący do indywidualnych potrzeb!