Dzianina dresowa – dresówka drapana gram.280g/m2

blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank

blank Glowne-2-140x80
blank Grafit-140x80
blank Popiel-140x80
blank Granat-140x80
blank Czerwony-140x80
blank Zolty-140x80
blank Melanz-140x80
blank Czarny-140x80

Specyfikacja:

Skład: Elanobawełna - 80% bawełna, 20% poliester;
Wykończenie: wałek;
Szerokość: 180 cm;
Gramatura: 280g/m2;
Wydajność: 1,90 mb/kg +/-5%;
Waga belki: 17-20kg;

Dresówka drapana to materiał uwielbiany zarówno przez mistrzów, jak i amatorów krawiectwa, gdyż praca z nią jest naprawdę przyjemna oraz szybka. Składa się ona w 80% z bawełny, a w 20% z poliestru. Natomiast jej gramatura wynosi 280 g/m2. Jakie zalety posiada ten materiał? Jest gładki, a tym samym niezwykle przyjemny i delikatny w dotyku. Poza tym wyróżnia go duża elastyczność. Jednak to nie wszystko! Dresówka drapana jest nazywana bawełną z meszkiem i to nie bez powodu, gdyż materiał ten subtelnie otula skórę. Odzież z niej uszyta zapewnia świetną cyrkulację powietrza, przez co z powodzeniem można ją założyć na siłownię czy jazdę na rowerze, a także podczas upalnych dni. Ponadto dzianina drapana z elastanem cechuje się doskonałymi właściwościami wykurczu – nie odkształca się podczas prania.

Kolorystyka

W naszej ofercie dostępna jest wysokiej jakości dresówka drapana – czarna. Co więcej, oprócz kolorów standardowych, które występują w ciągłej sprzedaży, jesteśmy w stanie wykonać także odcień według życzeń naszych klientów. W gotowym wyrobie można łączyć różne kolory. Chcąc dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez nas usług – zachęcamy do kontaktu!

Druk

Dresówka drapana z elastanem to materiał, na którym bez problemu możemy wykonać nadruk, zważając na wytyczne naszych klientów, a w tym bazując na ich projekcie. Wersja drukowana tego materiału prezentuje się znakomicie – oryginalność ubrań, które z niego powstaną, zachwyci każdego.

Zastosowanie

Oferowana przez nas dzianina dresowa drapana posiada szerokie zastosowanie. Można z niej uszyć:

  • bluzy,
  • spodnie,
  • tuniki,
  • dresy,
  • sukienki,
  • odzież sportową,
  • ubrania dla dzieci,
  • wiele innych.

Minimalne zamówienie:

  1. Hurt – 1 belka.
  2. Detal – 0,5 m bieżącego.

Przekonała Cię nasza oferta? W takim razie zapraszamy do jak najszybszego kontaktu w celu ustalenia szczegółów. Czekamy na Twój telefon!

Podane kolory są kolorami standardowymi, które dostępne są w ciągłej sprzedaży.